Hodinový manžel - Pokládání laminátové podlahy

hodinový manželOdborníci naší společnosti Vám nabízí instalaci laminátové podlahy, parket, linolea či koberce. Podlahy pokládají profesionálně a rychle.

Laminátová podlaha byla navržena a vyrobena ve Švédsku v osmdesátých letech. Nová podlaha si velmi rychle získala popularitu díky své nízké ceně, snadné instalaci, vysoké životnosti a jeho dalším výhodám. Laminátová podlaha je deska skládající se z několika vrstev. Horní vrstva se skládá z pevné laminovaného filmu, který má velmi vysokou odolnost proti opotřebení. Tento film navazuje na vrstvu, která způsobuje vzor podlahy. Tato technologie umožňuje laminátové podlaze získat širokou paletu obrazů, a tak úspěšně vstoupila do každého interiéru.

Jen laminátové podlahy lze rozlišit podle třídy zatížení. V místech, kde je náklad na podlaze nejvyšší, použijte laminátové podlahy vyšší třídy. V ložnici, nebo v obývacím pokoji, kde je zatížení podlahy mnohem nižší, můžete použít laminát středního zatížení. Čím vyšší třída, tím vyšší cena, ale tím vyšší je i odolnost proti opotřebení.

Díky své vysoké pevnosti může vydržet jakékoliv mechanické účinky - nezanechává žádné stopy drápů od zvířat, spadlých cigaret nebo z odřeniny z noh u nábytku, nebo židlí.


Galerie

Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahy Hodinový manžel Pokládání laminátové podlahyObjednávkový formulář
Všechna pole jsou povinná.
+420 607 422 586
Copyright 2021 Manžel-hodinový.com - Naši partneři, Mapa webu, Spolupracujeme